Wiadomości
Terminarz
Drużyny
Zawodnicy
Multimedia
TV
Media
Trefl Sopot
21
Grupa Sierleccy ENGIE Czarni Słupsk
19
24.09, 12:55
Dziki Warszawa
18
Anwil 3x3 Włocławek
20
24.09, 13:30
Legia LOTTO 3x3 Warszawa
21
MKS LOTTO 3x3 Dąbrowa Górnicza
17
24.09, 13:55
King Szczecin
11
PGE Spójnia Stargard
21
24.09, 14:20
Tauron GTK Gliwice
11
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
22
24.09, 14:45
WKS Śląsk Wrocław
20
Arriva Twarde Pierniki Toruń
22
24.09, 15:10
Suzuki Arka Gdynia
21
Polski Cukier Start Lublin
15
24.09, 15:35
Enea Zastal BC Zielona Góra
14
Grupa Sierleccy ENGIE Czarni Słupsk
21
24.09, 16:00
Sewertronics Sokół Łańcut
16
Trefl Sopot
21
24.09, 16:25
MKS LOTTO 3x3 Dąbrowa Górnicza
18
Dziki Warszawa
12
25.09, 12:00
Anwil 3x3 Włocławek
15
Legia LOTTO 3x3 Warszawa
21
25.09, 12:25
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
21
King Szczecin
14
25.09, 12:50
PGE Spójnia Stargard
18
Tauron GTK Gliwice
21
25.09, 13:15
Polski Cukier Start Lublin
12
WKS Śląsk Wrocław
21
25.09, 13:40
Arriva Twarde Pierniki Toruń
20
Suzuki Arka Gdynia
21
25.09, 14:05
Trefl Sopot
18
Enea Zastal BC Zielona Góra
22
25.09, 14:30
Grupa Sierleccy ENGIE Czarni Słupsk
21
Sewertronics Sokół Łańcut
16
25.09, 14:55
Legia LOTTO 3x3 Warszawa
21
Arriva Twarde Pierniki Toruń
13
25.09, 16:45
Trefl Sopot
17
PGE Spójnia Stargard
13
25.09, 17:10
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
21
Grupa Sierleccy ENGIE Czarni Słupsk
8
25.09, 17:35
Suzuki Arka Gdynia
18
MKS LOTTO 3x3 Dąbrowa Górnicza
22
25.09, 18:00
Legia LOTTO 3x3 Warszawa
18
Trefl Sopot
12
25.09, 18:35
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
20
MKS LOTTO 3x3 Dąbrowa Górnicza
21
25.09, 19:00
Legia LOTTO 3x3 Warszawa
21
MKS LOTTO 3x3 Dąbrowa Górnicza
10
25.09, 19:35
Suzuki Arka Gdynia
14
Anwil 3x3 Włocławek
22
23.02, 10:00
Arriva Twarde Pierniki Toruń
21
King Szczecin
16
23.02, 10:25
Grupa Sierleccy ENGIE Czarni Słupsk
16
Dziki Warszawa
22
23.02, 10:50
PGE Spójnia Stargard
21
Polski Cukier Start Lublin
14
23.02, 11:25
Enea Zastal BC Zielona Góra
8
Anwil 3x3 Włocławek
22
23.02, 11:50
Tauron GTK Gliwice
22
King Szczecin
13
23.02, 12:15
Sewertronics Sokół Łańcut
16
Dziki Warszawa
21
23.02, 12:50
WKS Śląsk Wrocław
19
Polski Cukier Start Lublin
7
23.02, 13:15
Suzuki Arka Gdynia
21
Enea Zastal BC Zielona Góra
2
23.02, 13:40
Arriva Twarde Pierniki Toruń
21
Tauron GTK Gliwice
19
23.02, 14:15
Grupa Sierleccy ENGIE Czarni Słupsk
21
Sewertronics Sokół Łańcut
17
23.02, 14:40
PGE Spójnia Stargard
21
WKS Śląsk Wrocław
16
23.02, 15:05
Anwil 3x3 Włocławek
22
Grupa Sierleccy ENGIE Czarni Słupsk
9
23.02, 16:30
Suzuki Arka Gdynia
21
Dziki Warszawa
11
23.02, 16:55
Arriva Twarde Pierniki Toruń
9
WKS Śląsk Wrocław
21
23.02, 17:20
Tauron GTK Gliwice
17
PGE Spójnia Stargard
21
23.02, 17:45
Legia LOTTO 3x3 Warszawa
21
WKS Śląsk Wrocław
13
24.02, 13:00
Anwil 3x3 Włocławek
22
Trefl Sopot
14
24.02, 13:25
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
20
PGE Spójnia Stargard
21
24.02, 13:50
Suzuki Arka Gdynia
18
MKS LOTTO 3x3 Dąbrowa Górnicza
21
24.02, 14:15
Legia LOTTO 3x3 Warszawa
22
Anwil 3x3 Włocławek
14
24.02, 14:50
PGE Spójnia Stargard
21
MKS LOTTO 3x3 Dąbrowa Górnicza
16
24.02, 15:15
Anwil 3x3 Włocławek
21
MKS LOTTO 3x3 Dąbrowa Górnicza
17
24.02, 16:10
Legia LOTTO 3x3 Warszawa
20
PGE Spójnia Stargard
21
24.02, 16:35
21 : 17
TURNIEJ I - Grupa A
| 24.09.2023 13:55
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...
Ta strona używa cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Wyrażam zgodę »
‹
›
×
×